Zagrebačka Lauba prometnula se u „it“ mjesto posebnih proslava a ovoga puta slavili smo 2. rođendan HELLO! magazina Hrvatska u spektakularnoj atmosferi pred 2.000 uzvanika. Večer koja će se dugo pamtiti po emocijama, atmosferi i divnim haljinama bila je savršena za naše haljine koje su se izvrsno snašle u ispreplitanju naelektriziranog programa, veselja i glamura, a mi smo ponosni što su upravo naše kreacije nosile neke od najposebnijih žena večeri.
Ivana Pirizović zablistala je u haljini Gardenia – avangardnoj večernjoj toaleti stvorenoj za ovakve trenutke. Crna, dramatična silueta, s efektom prozirnog donjeg dijela i svjetlucavim detaljima, dodatno je naglašena korzetom koji besprijekorno ističe figuru. Haljina koja ne pristaje samo uz tijelo, već i uz karakter savršeno je pristajala dami sa stilom i stavom i zabljesnula je čak i u boji koje se mnoge žene boje – a sada vide da za to nemaju razloga!
Edina Pršić Babić, voditeljica eventa, nosila je haljinu Nataša, savršenu simbiozu funkcionalnosti i estetike. Crvena asimetrična haljina bez naramenica, s raskošnim volanima u donjem dijelu, odisala je samopouzdanjem, gracioznošću i snažnom ženskom energijom. Ovakav model idealan je za svečanosti na kojima je važno biti zapažen i zapamćen, a do sad smo je vidjeli i u drugim bojama – iako se ne možemo odlučiti koja nam je najljepša!
Naša dizajnerica, Diana Viljevac, odabrala je haljinu Ursula – usku, minimalističku kreaciju u boji čokolade, dizajniranu za žene koje znaju što žele. Ova haljina sjajno balansira eleganciju i senzualnost, zahvaljujući vrhunskom materijalu i kroju koji pristaje svim tipovima tijela. Haljina koja svakim detaljem opisuje esenciju našeg dizajna najbolje prikazuje važnost i moć jednostavne haljine koja se može iskoristiti za desetke drugih prigoda i uvijek izgledati drugačije – ali jednako senzacionalno!
Posebno sofisticirana bila je i Iva Viljevac Toš, dizajnerica nakita, u haljini iz našeg opusa – oličenju profinjene elegancije. Suptilni A-kroj, midi dužina i visoki ovratnik spojili su se u bezvremenski komad koji otkriva ljepotu tijela toliko nježno, kao da je izrađen za samu definiciju ženstvenosti.
Na večeri gdje je svaki detalj bio pomno odabran, veseli nas što su upravo naši modeli upotpunili stil žena koje su ga učinile nezaboravnim. Jer moda nije samo odjevni predmet – ona je doživljaj i stav!
Ne zaboravite pogledati ove, ali i ostale modele, na web shopu, a vrata naše modne oaze u Dežmanovoj 4 otvorena su vam bez prethodne najave!